Jesteś tu po raz pierwszy?

Mam na imię Karolina (zdarza się, że w sieci podpisuję się również nickiem fitmiracle) i żartobliwie mówię o sobie, że urodziłam się blogerką. To było jak instynkt. W chwili pierwszej styczności z Internetem, miałam niespełna dziesięć lat. Jeszcze nie do końca byłam świadoma, na czym to wszystko polega, ba! wówczas problemem była dla mnie nawet podstawowa obsługa komputera, a mimo to już wtedy coś mi podpowiadało, że blogosfera to moje miejsce. 


Jestem dietetykiem z wykształcenia, ale przede wszystkim z pasji, moja kuchnia jest zagracona przez kubki i przeróżne lunchboxy, które obsesyjnie zbieram, znam wszystkie sezony Grey's Anatomy na pamięć i ciągle powtarzam, że nie ma rzeczy niemożliwych, choć muszę przyznać, że ostatnio zdecydowanie częściej można ode mnie usłyszeć, że życie jest po prostu piękne. Uwielbiam muzykę na żywo, podróże, języki obce i wszystko, co nie do końca jest oczywiste. W pracy z pacjentem trzymam się wytycznych, popartych dowodami naukowymi, mając w najwyższym priorytecie jego dobro, natomiast w życiu uciekam od wszelkich norm. Dlaczego? Bo są nudne, co nie?

Fitmiracle to blog bardziej lifestylowy niż ekspercki. Opowiada moją historię począwszy od czasów, gdy byłam chyba jeszcze zbyt młoda, by wiedzieć, którą drogą pójść, aż po dzień dzisiejszy, kiedy mam absolutną pewność, że mimo wszystko szczęśliwie wybrałam dla siebie najlepszą z możliwych.

Kiedyś publikowałam jako Savannah Grey; aktualnie nie ukrywam się już pod żadnym pseudonimem.


UWAGA: zanim zaczniesz czytać moje wpisy...
zwróć, proszę, uwagę na daty ich publikacji. To ważne, ponieważ nie edytuję starych treści. Blog jest dla mnie również formą pamiętnika. Pssst, pamiętaj, że nie byłam dietetykiem, gdy powstało to miejsce. Proszę, nie oceniaj moich aktualnych kompetencji przez pryzmat przeszłości. Człowiek uczy się przez całe życie.
Kontakt: fitmiracle.blog@gmail.com

1 komentarz: